O nás

GESTAL, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou vo viacerých oblastiach, najmä však v oblasti potrieb pre poľovníkov a strelcov. Naše pôsobenie v oblasti aktívneho poľovníctva, ktoré bolo najprv dlhoročným koníčkom vyústilo v roku 2009 do vzniku našej spoločnosti.

Sme spoločnosťou rodinného charakteru, orientujúcou sa v prvom rade na individuálne požiadavky zákazníka. Naším prvoradým cieľom je spokojnosť našich zákazníkov a poskytovanie komplexnej starostlivosti o nich. Z hľadiska dlhoročných skúseností poskytujeme komplexné informácie z tejto oblasti. Disponujeme odborným tímom, ktorý je pripravený odborne zodpovedať Vaše otázky.

V našom obchode nájdete množstvo produktov od renovovaných výrobcov ako sú krátke, dlhé zbrane a strelivo. Jednou z ďalších naších aktivít je predaj poľovníckeho príslušenstva a optiky, ktorým sa odborne venujú naše stránky www.puskohlady.sk a www.loveckepotreby.sk. Z oblasti ochrany zbraní a majetku je to naša stránka www.e-trezory.sk.

Váš tím GESTAL, s.r.o..


ZIADAME O POTVRDENIE

STE DRZITELOM
ZBROJNEHO PREUKAZU ALEBO ZBROJNEJ LICENCIE?

Stranky, na ktore sa chystate vstupit su urcene len pre odbornu verejnost v oblasti zbrani a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, ze ste drzitelom zbrojneho preukazu alebo zbrojnej licencie.
Powered by Autience